enflasyonemeklilikötvdöviz
DOLAR
13,7194
EURO
15,5684
ALTIN
786,58
BIST
1.910
Güncel Konular
Hangi Coin Yükselecek? Hangi Coin Yükselecek? Yükselmesi beklenen coinler, Bitcoin harici diğer coinler alt coin olarak adlandırılır ve yatırımcılarda bu alt coinlerin ne zaman yükselişe geçeceğini merak etmektedir. 2009 yılında Bitcoin borsada işlem görmesinin ardında hayatımıza giren kripto para piyasası sosyal medya platformlarında da görüldükçe takipçileri hızla büyüdü. Dünyanın en...
01.11.2021
Yurt dışında yerleşik hayata geçmiş kişiler, geçtiğimiz hafta 109,8 Milyon dolarlık Devlet İçi Borçlanma Senedi, 479,6 Milyon Dolarlık Hisse Senedi, 4,7 Milyon Dolarlık ise Şirket Borçlanma Senetleri satın aldı. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası haftalık Haftalık Menkul Kıymet İstatistiklerini yayınladı. Yayınlanan istatistiklere göre, yurt dışına yerleşik hayata geçmiş ve orada yaşamını...
19.11.2021
Gelecek Vadeden Altcoinler Gelecek Vadeden Altcoinler ; Kripto paralar 4-5 senedir tüm dünyanın gündeminde yer almaktadır. Çok fazla popüler olması da insanların kripto paralara karşı ilgisinin daha da yükselmesine neden olmuştur. Bazı kripto paralar yatırımcılarına kaybettirse de bazıları büyük paralar kazanmalarına neden olmuştur. Fakat kripto para piyasası hiçbir bilgi ve...
28.09.2021
Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Kısa Vadeli Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar; Kripto paralar son dönemlerde bütün dünya tarafından dikkatle takip edilmektedir. Bu sanal paralar ilk çıktıkları zaman çok fazla popülerlik ve ilgi çekmemişlerdir. Fakat özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler bir konumdadırlar. Kripto paralardan önce yatırım için farklı şeyler...
29.09.2021

Ucuz Altcoinler Hangileridir?

Ucuz Altcoinler Hangileridir?
Kripto Para Kazandıran Robot

Ucuz Altcoinler Hangileridir?

Ucuz Altcoinler Hangileridir? Bitcoin ile başlayan kripto para piyasası altcoinler ile devam etmektedir. Piyasanın hareketli olması ve her geçen gün talebin artmasından dolayı yeni altcoinler üretilmektedir. Altcoinler ile de büyük miktarlar kazanmak mümkündür. Altcoinler piyasada öne çıkabilirse ve trend halini alırlarsa değerleri yükselmektedir. Örneğin Shiba coin yeni altcoinlerden biridir. Ve piyasaya çok düşük fiyat ile girmiştir. Fakat popüler bir coin haline geldiğinden dolayı değeri yükselmiştir. Yüksek değerli altcoinlerin yanında ucuz altcoinler de bulunmaktadır. Bu ucuz altcoinlerin bazıları kendileri devam ettiremeyip yakın zamanda piyasadan silinecekken bazılarının büyük atak yapacağı tahmin edilmektedir. Kripto para satın alınmak isteniyor fakat büyük bir bütçe yok ise gelecek vaat eden ucuz altcoinler tercih edilebilmektedir. Bu gibi birçok ucuz fakat geleceği olan altcoinler bulunmaktadır. Önemli olan yükselmesi muhtemel olan altcoinlerin bulunmasıdır. Bu şekilde ucuz bir alım yaparak değeri yükseldiğinde büyük karlar elde edilebilir. Yatırımcıların büyük bir kısmı bu şekilde yol izlemektedir. Ucuz, çok fazla bilinmeyen fakat geleceği olabilecek altcoinlere yatırım yaparak büyük kazançlar elde etmektedirler.

Hangi Ucuz Altcoinler Gelecek Vaat Etmektedir?

Kripto para piyasasında yüzlerce altcoin bulunmaktadır. Ve her gün yeni altcoin üretilmektedir. İnsanlar bu piyasanın iyi bir yatırım aracı olduğunu görünce kendilerine ait kripto paraları bile üretmeye başlamışlardır. Kripto para piyasası mantıklı ve bilinçli hareket edildiğinde iyi kazandırabilen bir piyasadır. Bunun için ucuz olan fakat geleceği olan altcoinlerin bulunması gerekmektedir. Piyasada bulunan ucuz altcoinler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Altcoin Fushion: Altcoin Fushion kripto para piyasasında listelenen en ucuz altcoinlerden biridir. Fusion Ethereum blok zincirinde inşa edilmiştir. Ve işlemleri için ise Fusion token kullanılmaktadır. Fusion’ın projelerinden biri de tüm blokchainleri birleştirmek olmaktadır. Fusion 0.5017 dolar ile işlem görmektedir.3 yıl önceye göre değeri büyük oranda düşmüştür.
  • NavCoin: Uygun fiyatı olan altcoinlerden biri de Navcoin olmaktadır. Hızlı bir kripto para olan Navcoin işlem yapılırken çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Binance borsasında listelenen bu coin ’in şu anki değeri 0.5075 dolardır. Değeri düşük olmasına rağmen ileride büyük oranda yükselmesi beklenmektedir.
  • GoChain: Popüler ve ucuz altcoinlerden biridir. GoChain hem çok hızlı hem de doğa dostu bir coindir. Şu anki değeri de 0.02365 dolar olmaktadır. Çok yavaş bir şekilde yükselmeye devam etmektedir. Ucuz altcoinler arasında en popüler coindir.
  • Polygon: En ucuz altcoinler listesinde diğer bir popüler altcoin Polygon olmaktadır.2017 de piyasaya sürülmüştür. Ethereum tabanlı olmasından dolayı geleceğinin olacağı düşünülmektedir. Şuan ki değeri 1.09 dolardır. Ve değeri yükselmeye devam etmektedir.
  • VeChain:2017 senesinde Çinli bir şirket tarafından üretilen bir altcoindir. VeChain’in diğer bir özelliği ise Çin hükümeti ile ortak olan ilk altcoin olmasıdır. Bu özelliği de yatırımcılarına güven vermektedir. Şuan ki değeri 0.2782 dolardır.
  • Chainlink: Son zamanların en çok konuşulan ucuz altcoinlerinden biri Chainlink’tir. Ethereum blok zincirine inşa edilmiştir.1 milyar arza sahiptir. Hem ucuz olması hem de popüler olması nedeni ile kripto para yatırımcılarını kendine çekmeyi başarmıştır.

Ucuz Altcoinlere Yatırım Yapmak Riskli mi?

Kripto para piyasasında değeri hem çok yüksek hem de çok ucuz birçok altcoin bulunmaktadır. Bu piyasada kar yapabilmek için bir kripto parayı değeri düşükken almak gerekmektedir. Fakat alınacak ucuz coin ‘in ileride yükseleceği düşünülüyor ise kar elde edilebilir. Yüksek değere sahip olan kripto paraları yüksek fiyatlardan alındığında bu coinlerden kar etmek için değerlerinin çok fazla yükselmesi gerekmektedir. Aynı zamanda yüksek fiyatlı coinlere yatırım yapmak daha risklidir. Fakat ucuz olan altcoinlere yapmak diğer seçeneğe oranla daha az risklidir.

ada coin
ada coin