Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Von Der Leyen’den Mülteci Konusunda Türkiye’ye Destek Çağrısı

Von Der Leyen’den Mülteci Konusunda Türkiye’ye Destek Çağrısı
Kripto Para Kazandıran Robot
22.06.2021
0
A+
A-

Ekonomiye yansımalarının olmasının yanı sıra insan hakları açısından da sorunlu olan konu hakkında Türkiye ve AB arasında görüşme gerçekleşti. Avrupa Birliği Komisyonu Dönem Başkanı Ursula von der Leyen, mülteciler konusunda Türkiye’nin ihtiyacı olan desteği yineleyerek AB ülkelerine çağrıda bulundu. Von der Leyen, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile konu hakkında bir görüşme gerçekleştirmişti.

Von Der Leyen’den Göç Desteği Çağrısı

Türkiye ve Avrupa Birliği arasında imzalanan göç anlaşmasının yenilenmesi yönünde çağrı yapan Almanya Başbakanı Angela Merkel ve İtalya Başbakanı Mario Draghi’nin ardından konuyu yeniden gündeme taşıyan Von Der Leyen, konu hakkında Türkiye’ye daha fazla destek sunulmasını söyledi. Konu ile ilgili açıklama yapan Von Der Leyen, “Mülteciler konusunda Türkiye’nin daha fazla desteğe ihtiyacı var” dedi.

AB Komisyonu Başkanı Von Der Leyen, konu hakkında dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiş, yapılan mini zirvede göç konusunda yeniden atılması gereken adımların ele alındığını açıklamıştı.

Merkel ve Draghi Anlaşmanın Yenilenmesini İstiyor

Almanya Başbakanı Angela Merkel ile İtalya Başbakanı Mario Draghi Avrupa Birliği (AB) ile Türkiye arasında yapılan göç mutABakatının yenilenmesi gerektiğine vurgu yaparak, bu konuda gerekli çalışmaların bir an önce başlaması gerektiğini dile getirdiler.

Pazartesi akşamı Berlin’de düzenlenen ortak basın toplantısında Merkel, iki ülkenin göç meselesinden farklı şekillerde etkilendiklerini belirtirken, “Sorunun çözülmesi gerektiği konusunda ise hemfikiriz” dedi.

24-25 Haziran’da Brüksel’de düzenlenecek AB Liderler Zirvesi’nde Türkiye ile ilişkilerin ele alınacağını hatırlatan Merkel, Türkiye’nin çok sayıda mülteciyi barındırdığına işaret ederek, Türkiye’nin, desteğin sürmesi hakkına sahip olduğunu belirtti. Merkel, Draghi ile kendisinin, Türkiye’nin desteği olmadan bu konuda ilerleme sağlanamayacağı konusunda aynı fikirde olduklarını kaydetti.

Kripto Para Kazandıran Robot