Güncel Konular
Borsada En Çok Kazandıran Hisseler Borsa’ da yapacağınız alım ve satım işlemlerinden önce hangi hisse senedinin kazancının ne kadar olduğu, nasıl bir yükseliş ve düşüş gerçekleştirdiği ile sizlere bir liste sunulur. Örneğin, hızla yükselip daha sonra aniden düşen hisse senetlerinden uzak durmalısınız. Genellikle sabit bir şekilde artan ya da artış...
09.01.2022
Coin Tavsiye Tüm dünyada etkisi durdurulamayan kripto paralar yavaş yavaş devletlerinde resmi adımlar atması ile daha güvenli borsalar haline geldi. Kripto para dünyasına hala güvenmeyen kişilerde böylelikle bu piyasalara dâhil olmaya başladı. Eğer sizde bugüne kadar kripto borsalara girmedeyseniz yakın zamanda girmeyi düşünüyorsanız ya da yaptığınız yatırımları daha güvenli bir...
04.01.2022
Kripto Para Projeleri Kripto varlıklar dünyasında yenilikler ve özellikler ardı ardına açılanıyor. 2021 yılı biterken açıklanan projeler ile yatırımcıları kendilerine çeken kripto varlıklar yatırımcılarını şahlandıran mevcut projeler hangisidir hep birlikte bakalım. Kripto para projeleri ile diğerlerinden farklı olan altcoinler hangileridir. Kripto varlıklar arasında en çok gözde projelerin yer aldığı proje...
24.12.2021
Yükselecek Coinler Yükselecek Coinler; Kripto para birimleri; tamamen dijital olup, şifrelenmiş, nakit paraya alternatif olarak tasarlanmış sanal para birimidir. Geleceğin para birimi olarak tahminde bulunanlarda vardır. Kripto paraların, merkezi bankacılık ve elektronik para sistemlerinden farkı bir merkeze bağlı olmamasıdır. İşlem veri tabanı, dağıtık muhasebe defteri (LEDGER) olarak işleyen Blockchain sanal...
17.12.2021

Wall Street borsaları toparlanma yolunda

Wall Street borsaları toparlanma yolunda
Kripto Para Kazandıran Robot
22.04.2021
0
A+
A-

Wall Street borsaları toparlanma yolunda

Wall Street borsaları artık toparlanma yolunda ilerliyor. Son fiyat düşüşünün ardından, bazı yatırımcılar ABD borsasına yeniden girme fırsatını değerlendiriyor. Sonuçta, Wall Street Dow barometresi günde yüzde 0,93 artışla 34,137,31 puana yükseldi. Cuma günü ise zaman zaman 34.256 puana tırmanarak zirveye ulaşmıştı. Sonraki İki işlem günü boyunca yatırımcılar bir kez kar elde etti.

Pazar genelinde S&P 500 de yüzde 0,93 arttı, bu da 4173,42 metre okuma anlamına geliyordu. Nasdaq Seçim Endeksi 100 yüzde 0,91 artarak 13,935,15 puana ulaştı. Bank Mitsubishi UFJ baş analisti Derek Halpenny, dünyanın bazı bölgelerinde artan koronavirüs vakası sayısının yatırımcıları endişelendirdiğini söyledi. Ekonominin salgının sonuçlarından güçlü bir şekilde kurtulacağından kimsenin şüphesi yok.

Bu arada ham petrol yatırımcıları, Hindistan’daki korona kısıtlamalarının yaklaşmakta olan sıkılaşması nedeniyle düşen talep üzerine spekülasyon yaptı. ABD çeşidi WTI yüzde 1,7 düşüşle varil başına 61,39 dolara (159 litre) geriledi. Commerzbank analisti Carsten Fritsch, “Hindistan, günde yaklaşık 4,5 milyon varil ile dünyanın önde gelen petrol ithalatçılarından biridir” dedi. Bazı yatırımcılar bu nedenle “güvenli limanlara” geri döndüler. “Kriz karşıtı para birimi” altın yüzde 0,9 artışla troy ons başına 1,794 dolara (31,1 gram) yükseldi.

Zaman zaman yüzde 7,4 fiyat düşüşüyle ​​Netflix, altı ayda en büyük günlük zararı sağladı. Çevrimiçi video kütüphanesinin net müşteri büyümesi, geçen çeyrekte beklenenin yaklaşık üçte bir altında, dört milyon civarındaydı. Aracı kurum CMC Markets’tan yatırım stratejisti Michael Hewson, tahminlerin oldukça iyimser olduğunu söyledi. Geçen yılki patlamadan sonra, daha yavaş müşteri büyümesi sürpriz değil. Verizon, kullanıcı numaralarından da hayal kırıklığına uğradı. Cep telefonu operatörü 178.000 müşteriyi kaybetti. Ancak satışlar ve kar analist tahminlerini aştı. Kağıtlar yüzde 0,4 getiri verdi.

Welbilt payı ise neredeyse yüzde 44 arttı. Bu, şirketin tarihindeki en büyük adımdır. Rakip Middleby, ticari mutfak tedarikçisi için hisse başına 20.68 $ veya toplam 2.9 milyar $ teklif ediyor. Middleby başlıkları yüzde yedi yükselerek 178,39 dolarla rekor bir yüksekliğe ulaştı. Bu birleşme planlarına cevaben, Alman rakibi Rational’ın hisseleri artıya döndü ve yüzde 2’lik bir artışla kapadı.

Ayrıca, ilaç şirketi Ocugen’in neredeyse yüzde 18 daha pahalı olan unvanları da talep edildi. Test sonuçlarına göre, geliştirme ortağı Bharat Biotech’in koronavirüs aşısı, ciddi hastalık ilerlemesini yüzde 100 önlüyor. Genel olarak, etkinlik yüzde 78’dir.

Kripto Para Kazandıran Robot