DOLAR
20,3924
EURO
22,0320
ALTIN
1.283,68
BIST
4.907,13

Yükselmesi Beklenen Coinler

Yükselmesi Beklenen Coinler
10.05.2023 16:31
0

Yükselmesi Beklenen Coinler

Günümüzde oldukça ilgi ile takip edilen kripto para piyasası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor ve 2023 yılında milyarlarca dolarlık hacme ulaştı.

Pazar büyümeye devam ederken her gün yeni projeler ortaya çıkıyor. Genel yatırımcıların büyük bir kısmı çoktan kripto para piyasasına girdi. Bu da kısa ve uzun zamanda  kripto paraların değerleri gözle görülür bir şekilde arttıracağı anlamına geliyor.

Piyasa hareketleri birçok kullanıcı için iyi bir gelir kaynağı olmakla birlikte bu yükselişleri en alt baremlerden  alarak değerlendiren yatırımcılar geleceğin yeni zenginleri olabilir.

Zamanla yükselmesi beklenen kripto paralara değinelim.

 1. Love Hate Inu (LHINU) Yatırımcıların çoğu tarafından yapılan değerlendirmeye göre en iyi kripto para projesi (Vote-to-Earn) : Çok güvenilir olduğu söylenemeyen ve açık olmayan  bir düzen üzerine inşa edilen anket firmalarına inat olarak ortaya çıkmış blok zincir alt yapısı bulunan bir anket platformudur.
 2. FightOut (FGHT) Hareket Et ve Kazan Temalı Proje : Hareket et ve kazan ekosistemi içinde oluşturulan en yeni ve iyi kripto para birimlerinden biridir.
 3. Metropoly (METRO) Yaşadığımız gerçeklik ile NFT arasında köprü görevi üstlenen  proje : Metropoly, 2023 yılının ilk üç ayında  duyurulan ve kripto piyasalarında yeni bir çığır açma  potansiyeline sahip yeni nesil bir projedir.
 4. C+Charge (CCHG) Alt Yapısı Sağlam Yeni Kripto Para Birimi : C+Charge, Coin sniper ve SolidProof tarafından detaylı bir şekilde kontrol edilmiş ve %100 güvenilir olarak belirtilmiş yeni bir kripto para birimidir.
 5. RobotEra (TARO) Yükselmesi Beklenen En Yeni Metaverse Coin Lerinden biri : Yükselmesi beklenen coinlerden biridir.
 6. Securedverse (SVC) FPS Oyna Kazan Mantığında Olan Ön Satış Projesi : Securedverse, ele almış olduğumuz en iyi FPS oyna ve kazan oyun modeline sahip kripto oyun projesidir.
 7. Calvaria (RIA) Oyna kazan yapısında en popüler oyun kriptolarından biri : Piyasaya yeni giren ve yükselmesi beklenen coinlerden biridir.
 8. Battle Infınıty (IBAT) Yükselmesi Beklenen En İyi Kripto Para : Yıllar içerisinde değeri katlanacak olan kripto paralardan biri olarak görülüyor.
 9. Tamadoge (TAMA) Popüler deflasyonist kripto para pirimi : Tamadoge, yükselme eğilimine sahip en kaliteli para birimlerinden biridir.
 10. Lucky Block (LBLOCK) Kripto oyunlarının blockchain ile dönüşümü : ”Herkesin kazandığı kripto oyunu” sloganı ile kripto dünyasına giren LBLOCK, bir kripto oyun projesidir.
 11. DeFi Coin (DEFC) Merkeziyetsiz İşlem ve Kendine Özel Token : Defi sektörünün lider kripto para birimi olmaya adaydır.
 12. Ethereum (ETH) Akıllı sözleşme işlevselliğine sahip blockchain ağı : Ethereum ilk olarak Amerika birleiş devletleri’nde bir konferans esnasında tanıtıldı. Şimdilerde ise bitcoin’den sonra en çok işlem gören kripto para konumunda ve birçok insan Ethereum’un zamanla değerini arttıracağı konusunda hemfikir durumda.
 13. Cardano(ADA) Kimlik Yönetimi ve Ürün İzlenebilirliği İçin en İyisi : Zaman içinde adını çok duyduğumuz ADA’nın arkasında mühendisler ve iş dünyasından profesyonellerin oluşturduğu güçlü bir ekip vardır.
 14. Solana (SOL) Yüksek Ölçeklenebilir Blockchain Ağı : NFT alanındaki vazgeçilmezleri arasına çoktan giriş yapmış bir kriptodur.
 15. Dogecoin (DOGE) En Popüler Mizahi Kripto Para Birimi : 2013 yılında piyasaya şaka olarak giriş yaptı ve bir haftadan kısa bir süre içinde bir kripto para birimine dönüştü.
 16. Avalanche (AVAX) Yüksek hız, düşük maliyet : İlk olarak 2020’de adını duyduğumuz AVAX, kısa süre içinde yatırımcıların dikkatlerini üstüne çekmeyi başardı. Elon Musk gibi ünlü isimlerin AVAX hakkında yorum yapması, değerinde çok ciddi hareketlenmeler olmasına sebebiyet verdi.